برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر دفاع مقدس و غدیر

20150927 115023

بعد از مطرح شدن طرح نمایشگاه هفته دفاع مقدس در شورای مرکزی موسسه ومصوب شدن این طرح اقدامات اولیه برنامه شروع گردید.به این منظور جلسات هماهنگی متعددی با معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ؛ سرکار خانم مازارزاده و مسئول بسیج ورزشکاران استان یزد جناب سرهنگ عطاری صورت گرفت و زمان برگزاری، راوی، مکان برگزاری ،عنوان برنامه ونیز محتوای این برنامه مشخص گردید. پس از آن هماهنگی های اولیه صورت گرفت. . مقدمات جهت برگزاری نمایشگاه از قبیل تامین محتوا ، طراحی و تولید پوسترها، پایه بوم و تجهیزات مربوط به پرپایی نمایشگاه از قبیل گونی سنگر،کلاه، فانوس، قمقمه، کوله پشتی ،... پس از رایزنی و نامه نگاری با حفظ آثار سپاه الغدیر یزد، بسیج ورزشکاران استان ، گردان دوم و سوم امام حسین(ع)، حوزه مقاومت بسیج 4 فجر، پایگاه مقاومت بسیج کوچه بیوک مهیا گردید.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه در روز یکشنبه5/7/94 ساعت 11 صبح و با حضور ریاست محترم اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و معاونین سازمان ، تنی چند از مسئولین سپاه الغدیر استان یزد، تعدادی از جانبازان دوران دفاع مقدس و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.در نمایشگاه عکس و پوستر، تصاویری از عملیات تیپ الغدیر استان یزد و هم چنین تصاویری با موضوع عید غدیر و دهه امامت و ولایت به صورت 60 عدد پوستر 50*70 لمینت استفاده شده و بر روی پایه بوم چوبی قرار گرفته بود. این نمایشگاه از ساعت 8 صبح تا 10 شب به روی علاقه مندان باز بود. در کنار بخش پوستری ، پخش صوت و موسیقی حماسی، فیلم و کلیپ و نمایشگاه کتب دفاع مقدس نیز در نظر گرفته شده بود.

 

ادامه مطلب: برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر دفاع مقدس و غدیر

برپایی غرفه موسسه در حاشیه نمایش چند رسانه ای فصل شیدایی

 

با توجه برگزاری نمایش چند رسانه ای فصل شیدایی که از 5الی 14 اردیبهشت 1394در محل پارک کوهستان و برپایی نمایشگاه توانمندی های موسسات فرهنگی ومذهبی یزد در حاشیه آن، موسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد نیز غرفه خود را برپا نموده است.

از کلیه عزیران دعوت می گردد از غرفه جنبش نرم افزاری بازدید نمایند.

IMG--