سیر مطالعاتی پیشنهادی

مدتی پیش بنا بر درخواست اعضای موسسه ، از یکی از اساتید خوب موسسه آقای حجت الاسلام عطارمنش درخواست کردیم تا یک سیر مطالعاتی کامل را برایمان معرفی کنند.خوشبختانه این سیر الان تدوین شده که فایل آن در اختیار دوستان قرار خواهد گرفت.

دریافت سیر مطالعاتی

پیشنهاد سیر مطالعاتی

 

پایگاه پژوهشی – تحلیلی «راه‌برد» در راستای مطالعه هدفمند اقدام به انتشار مجموعه‌ای با عنوان «مسیر» کرده است که در برگیرندۀ مجموعه سیرهای مطالعاتی است که در حوزه‌ها و موضوعات گوناگون طراحی و تدوین شده است.(توضیحات بیشتر ولیست در ادامه(

33903341939817807

ادامه مطلب: پیشنهاد سیر مطالعاتی

جزوه96نکته درنویسندگی/لیست کتاب درموضوعات دسته بندی شده

با توجه به تاکیدات اساتید محترم در اردوهای نخبگانی استان یزد، بر ضرورت تمرین نویسندگی، می توانید96 نکته درباره نویسنده خوب را بخوانید. این مطلب را آقای وحید جلیلی نوشته اند. نکات را که خواندید حتما تمرین عملی هم داشته باشید که نویسندگی جز با ممارست و تمرین مداوم و خواندن زیاد به دست نمی آید.

 

می توانید از این لینک 96 نکته درباره نویسنده خوب را بخوانید.همچنین جزوه معرفی کتاب هایی در سرفصل های جداگانه و مورد نیاز برای تحقق جامعیت فکری و اعتقادی را نیز در این آدرس می توانید بیابید.این لیست سفارش اساتید مختلف اردو بوده است. حتما مطالعه و تحقیق مداوم، جزء زندگی روزمره ما باید بشود تا بتوانیم ان شاءالله به درد ملت و مملکت خودمان بخوریم و از زیر بار  تقلید و توجیه غرب و غربزدگی به درآییم والا باید پاسخگوی یندگان باشیم. راه تفکر و تولید علم و سبک زندگی جز با مطالعه میسر نیست.


جزوات اساتید دوره طلیعه تاریخ تمدن 1393

با توجه به برگزاری موفق اردوی طلیعه تاریخ تمدن و لزوم مطالعه بیشتر مطالب مرتبط با اردوی امسال و سال های گذشته تعدادی از این جزوات به صورت فشرده در ادامه مطلب قرار داده شده است.امیدواریم از این مطالب به نحو احسن استفاده کرده و ما را از نظرات خود بهره مند گردانید.

 مطالب جهت دریافت دارای رمز می باشند.جهت دریافت رمز،لطفا نام خود به همراه شماره همراه و یا ایمیل خود را جهت ارسال رمز در قسمت نظرات وارد نمایید(نام و شماره همراه یا ایمیل شما برای عموم قابل نمایش نمی باشد)

جزوات تاریخ

 

استاد میثم عبداللهی-سیر مطالعاتی پیرامون تاریخ معاصر ایران

 

استادرمضان نرگسی-تاریخ معاصر

 

استاد فلاح زاده-تغذیه

 

استادفلاح زاده-کاهش جمعیت

 

استادفلاح زاده-طب اسلامی